Paaseieren 2021

Helaas, u kunt niet meer bestellen!!! Volgend jaar staan we weer voor u klaar.

De paaseierenactie gaat weer van start, maar wel anders dan andere jaren… oftewel coronaproof! Steun Scouting St. Maarten, zodat wij met deze actie de activiteiten voor onze jeugdleden een extraatje kunnen geven!!! Hoe werkt het:

  • Vanaf 13 februari 2021 kan iedereen de paaseieren online bestellen. Bestellen kan tot 14 maart 2021 18:00 uur;
  • Na de online bestelling, betaal je de paaseieren per bank, vervolgens ontvang je een bevestiging dat de paaseieren zijn besteld;
  • Met de bevestiging kunnen de paaseieren afgehaald worden via de drive-thru op de gemeentelijke parkeerplaats aan de Beekpoort naast de blokhut. Dat kan op zaterdag 20 maart 2021 of zaterdag 27 maart 2021.

Wij willen u alvast heel hartelijk bedanken voor uw steun
en wensen u een vrolijk Pasen,

Scouting St. Maarten