Sinte Merte

Sinte Merte bij Scouting St. Maarten Weert

Op vrijdag 11 november organiseert scouting St. Maarten In het centrum van Weert de jaarlijkse viering van Sinte Merte. Om 18.30 uur is er in de dekenale stadskerk een korte kinderviering. Tijdens de viering wordt ingegaan op het verhaal rondom Sint Maarten.

Nadat alle lampionnen zijn ontstoken trekt er een lampionnenoptocht vanaf de kerk door de Beekstraat, naar het terrein van Scouting St. Maarten aan de Nazarethsteeg 27. De drumband van de Kerkelijke Harmonie St. Joseph 1880 begeleidt de stoet muzikaal. Sint Maarten die te paard voorop gaat, steekt op het scoutingterrein de grote Sinte Mertehoƻp aan.

De aanwezigen kunnen op het scoutingterrein gratis genieten van warme chocolademelk, limonade en wafels. Tevens kun je er oliebollen en warme appelbeignets kopen. Iedereen is van harte welkom om dit (kinder)feest samen met ons te vieren.

Tags: