Heerschap Verenigt

Heerschap Verenigt

Bakkerij Heerschap bestaat 50 jaar en dat wordt gevierd met de actie “Heerschap verenigt”! Scouting St. Maarten is één van de geselecteerde verenigingen en daar zijn wij trots op!

Steun Scouting St. Maarten
Geef ons een steuntje in de rug! Doe van 11 januari t/m 21 februari 2017 je boodschappen bij één van de Jumbo Heerschap vestigingen in Weert (Collegeplein, Boshoven, Moesel of Leuken) en je krijgt bij elke 15 euro aan boodschappen een voucher. Stem met deze voucher op Scouting St. Maarten via de stemcomputers achter de kassa’s, via facebook of geef de vouchers aan iemand van de leiding van scouting St. Maarten. Hoe meer stemmen wij ontvangen, hoe groter het bedrag is dat wij ontvangen!

28 januari 2017
Op zaterdagochtend 28 januari 2017 promoten wij ons bij de Jumbo Heerschap Collegeplein (stad). Kom dan gerust eens langs!