Heerschap Verenigt

Scoutings Weert bij Heerschap verenigt

Vanwege het 50-jarige bestaan van Heerschap heeft Heerschap de actie "Heerschap verenigt" van 11 januari toe en met 3 maart 2017 gehouden. In totaal werd er 25.000 euro verdeeld onder de 54 deelnemende Weerter verenigingen. Op 4 maart 2017 werden bij Jumbo Heerschap Collegeplein de 54 cheques uitgedeeld aan de deelnemende verenigingen. De 6 weerter scoutinggroepen hebben in totaal 2.844,10 euro ontvangen van Heerschap (Jumbo). Wij als scouting St. Maarten hebben 455,42 euro ontvangen.

Wij willen Heerschap (Jumbo) hiervoor ontzettend bedanken en ook iedereen die op ons gestemd heeft met de vouchers die je per 15 euro aan boodschappen kreeg! Hartstikke bedankt, wij gaan ervoor zorgen dat de ontvangen euro's goed besteed worden aan onze jeugd.

Scouting St. Maarten