Halloween Spookhuis

Halloween Spookhuis Weert 2017

De opbouw van het spookhuis voor Halloween is weer in volle gang. De opzet van het spookhuis is dit jaar anders dan andere jaren en wordt volledig in thema uitgevoerd. Het is nog hard werken om te zorgen dat het spookhuis op 28 oktober klaar is voor de Halloweentocht. Het spookhuis is het hoogtepunt van de tocht. Na Halloween wordt het spookhuis weer snel afgebroken, zodat het terrein op 11 november weer beschikbaar is voor de Sinte Merte viering.

Ben jij benieuwd naar het spookhuis? Durf jij de uitdaging aan? Meld je dan hier aan voor de Halloweentocht. Vind je het spookhuis te eng? Geen probleem, je mag na de halloweentocht ook direct genieten van een gezellig samenzijn. De tocht is leuk voor kinderen in alle leeftijden. Wees er snel bij, want het aantal deelnemers is beperkt (vol = vol).

Halloween Spookhuis

Foto's Opbouw Halloween Spookhuis 2017