Sinte Merte

Sinte Merte

Op zaterdag 10 november 2018 organiseert scouting St. Maarten de jaarlijkse viering van Sinte Merte in het centrum van Weert. Om 18.15 uur is er in de dekenale stadskerk Sint Martinus een korte kinderviering. Tijdens de viering wordt ingegaan op het verhaal rondom Sint Maarten.

Nadat alle lampionnen zijn ontstoken trekt er een lampionnenoptocht vanaf de kerk naar het terrein van Scouting St. Maarten aan de Nazarethsteeg 27. De drumband van de Kerkelijke Harmonie St. Joseph 1880 begeleidt de stoet muzikaal. Sint Maarten die te paard voorop gaat, steekt op het scoutingterrein de Sinte Mertehoƻp aan.

De aanwezigen kunnen op het scoutingterrein gratis genieten van warme chocolademelk, limonade en wafels. Tevens kun je er oliebollen en warme appelbeignets kopen. Iedereen is van harte welkom om dit (kinder)feest samen met ons te vieren.