Kleurwedstrijd

Kleurplaat Sinte Merte

Op 10 november was het weer super gezellig tijdens de jaarlijkse Sinte Merte viering. Na de viering in de dekenale stadskerk Sint Martinus, trok de lampionnenstoet met tromgeroffel door de Beekstraat naar het scoutingterrein aan de Nazarethsteeg. Sint Maarten ontstak daar het vuur in het bijzijn van de vele kinderen en gedeputeerde Hubert Mackus van de provincie Limburg. Iederen kon volop genieten van wafels, cake, oliebollen, appelbeignets, chocolademelk en ranja. Na afloop kregen alle kinderen wat lekkers en een kleurplaat.

Heb je de kleurplaat gemist? Dan kun je hem hier downloaden. Kleur de kleurplaat in en lever hem uiterlijk 24 november in op onze blokhut "De Speul" aan de Nazarethsteeg 27. Dat kan tijdens een bijeenkomst op zaterdag of gewoon in de brievenbus.

Veel plezier met kleuren!!!