Jan Linders Fonds

Jan Linders Molenakker

De stemweek was maar net begonnen, maar helaas is het Jan Linders Fonds genoodzaakt om de stemweek uit te stellen naar een nader te bepalen moment. Dit omdat het Jan Linders Fonds de gezondheid van de klant en de medewerkers het allerbelangrijkst vindt en extra handcontact in de supermarkt wil vermijden. Ook wil het Jan Linders Fonds graag dat de stemweek eerlijk verloopt, en ieder goed doel evenveel kans maakt op één van de drie extra cheques. De stemweek wordt op een nader te bepalen moment nog ingehaald.

De stemweek is om te vieren dat er in totaal 1 miljoen euro is opgehaald door het Jan Linders Fonds. In dit kader geeft Jan Linders Supermarkten drie extra cheques weg. Alle goede doelen die sinds 2013 gesteund zijn door het Jan Linders Fonds maken kans op één van deze extra cheques ter waarde van 500, 1.000 en 2.500 euro. Dit door te stemmen op de lokale goede doelen bij alle Jan Linders Supermarkten middels een stembiljet dat bij iedere transactie weggegeven wordt.

Wordt vervolgd...